Voor zowel ervaren professionals als voor zij-instromers zijn er volop mogelijkheden om te leren hoe je volgens de nieuwste inzichten kunt werken in de dag- en peuteropvang en BSO. Het creëren van een veilig en gezond pedagogisch klimaat en innovatie staan hierbij centraal.

Rivor Volwassenonderwijs werkt landelijk intensief samen met vele gastouderbureaus en deelnemers worden opgeleid tot succesvolle gastouders. Als je benieuwd bent met wie samenwerken, bekijk dan het onderstaande overzicht

0-9
Gastouderbureau 4Kids https://www.4kids.nl/
A
Actief4Kids https://www.actief4kids.nl/
Al-Amana https://alamana.nl/
Alles Kidzz https://www.alles-kidz.nl/
Amira Children https://amirachildren.nl/
B
Bambini a Casa https://bambiniacasa.nl/
De Bieenkorf https://bieenkorf.nl/
Gastouderburau Betaal de Oppas https://www.betaaldeoppas.nl/
Gastouderbureau Bazz en Diana https://www.bazz-en-diana.nl/
Gastouderbureau Benjamin-Ben https://www.benjamin-ben.nl/
Gastouderbureau BOB https://gastouderbureaubob.nl/
Gastouderbureau Bontekoe https://gobbontekoe.nl/
Gastouderbureau de Bengel https://www.gastouderbureaudebengel.nl/
Gastouderbureau de Bult https://gobdebult.nl/
Gastouderopvang het Bunderbos https://www.hetbunderbos.nl/
Kinderdagverblijf de Boshoeve https://kinderdagverblijfdeboshoeve.nl/
Kinderopvang Berend Botje https://berendbotje.nl/
C
Citykids https://www.citykids.nl/
CompaNanny https://www.compananny.com/
D
Drakepit Kinderopvang https://drakepit.nl/
Gastouderbureau Dolfijntjes https://dolfijntjes.com/
Kinderopvang Dichtbij https://www.dichtbijkinderopvang.nl/
E
Elite Gastouderbureau https://www.elite-gastouderbureau.nl/
F
Gastouderbureau Friese Kleintjes https://friesekleintjes.nl/
G
Gastouderbureau Gastkind https://gastkind.nl/
Gastouderbureau Gideon’s kids https://www.gideonskids.nl/
Gastouderbureau ’t Groene Hart https://gobgroenehart.nl/
Gastouderland https://gastouderland.nl/
Kinderopvang de Grabbelton https://www.degrabbelton.nl/
de Herberg Christelijke Kinderopvang https://www.christelijkekinderopvang.nl/
de Hoekscheschool Kinderopvang https://dehoekscheschool.nl/kinderopvang/
Gastouderbureau de Hondsrug https://hondsrugopvang.nl/
H
Happy Gastouderbureau https://www.happygastouderbureau.nl/
Heemhuys https://www.heemhuys.nl/
Kinderopvang de Harlekijn https://www.kdvdeharlekijn.nl/
 
I  
Gastouderbureau Interkid https://www.interkid.nl/
J
Gastouderbureau Je Beste Maatje https://jebestemaatje.nl/
Gastouderbureau Jelleke https://www.jelleke.nl/
Gastouderbureau Joekie https://joekie.com/
JM Kinderopvang https://jm-kinderopvang.nl/
Juut&Co Kinderopvang https://www.juutenco.nl/
Kinderopvang Jasmijn https://kinderopvangjasmijn.nl/
K
Christelijk Gastouderbureau Korelon https://www.korelon.nl/
Gastouderbureau Kid@home https://www.kidathome.nl/
Gastouderbureau Kiddie Care https://www.kiddiecare.nl/
Gastouderbureau Kidslution https://www.kidslution.nl/
Gastouderbureau Kind aan huis https://www.gastouderbureaukindaanhuis.nl/  
Gastouderbureau Kinderoase https://www.kinderoase.nl/
Gastouderbureau Kindvriendelijk https://gob-kindvriendelijk.nl/
Gastouderbureau Krokodilletje https://www.krokodilletje.nl/
Gastouderopvang De Kleine Doerak https://dekleinedoerak.nl/
Kanteel Kinderopvang https://www.kanteel.nl/
KennisNetwerk gastouderopvang https://www.kennisnetwerkgastouderopvang.nl/
Kibeo https://www.kibeo.nl/
Kids & Care Gastouderbureau https://kids-care-gastouderbureau.nl/
Kids At Home Gastouderbureau https://kids-at-home.net/
Kids2b https://www.kids2b.nl/
Kidscasa https://kidscasa.nl/
Kidscentral https://www.kidscentral.nl/
Kidstalent https://www.kidstalent.nl/
Kinder Company https://kinder-company.nl/
KindeRdam https://www.kinderdam.nl/
De Kinderkoepel https://www.kinderkoepel.nl/
Kinderland https://www.kdvkinderland.nl/
Kinderopvang Koos https://www.kinderopvangkoos.nl/
Kinderopvang Thuis https://www.kinderopvang-thuis.nl/
Kinderstad https://www.bijkinderstad.nl/
Kinderwoud https://www.kinderwoud.nl/
Kinop Gastouderbureau https://www.kinop.nl/
KION https://kion.nl/
Kober Kinderopvang https://kober.nl/
Het Koningshofje https://hetkoningshofje.com/
Kroostopvang https://www.kroostopvang.nl/
L
Gastouderbureau het Liefbeestje https://liefbeestje.nl/
Kinderopvang de Leilinde https://kinderopvang-deleilinde.nl/
Kinderopvang Liefjes https://kinderopvangliefjes.nl/
Kinderopvang Lieve Kids https://kinderopvanglievekids.nl/
Stichting Kinderopvang Liemeer https://kinderopvangliemeer.nl/
M
Christelijk Gastouderbureau Mosterdzaadje https://www.cgobhetmosterdzaadje.nl/
Gastouderbureau Ma d’r Lief https://www.gobmadrlief.nl/
Gastouderbureau Magnolia https://gastouderbureaumagnolia.nl/
Gastouderbureau Mare https://www.gobmare.nl/
Gastouderbureau Mellebel https://mellebelgastouderbureau.nl/
Gastouderbureau Midden-Groningen https://gobmg.nl/
Gastouderbureau Midden-Limburg https://gobmiddenlimburg.nl/
Gastouderopvang de Maat https://goodemaatetten.nl/
Kinderdagverblijf MiCasa https://www.kinderdagverblijfmicasa.nl/
Kinderopvang Midas https://www.kinderopvangmidas.nl/
Mama Mia Kinderopvang https://www.mamamia.nl/
Match Gastouderbureau https://www.matchgastouderbureau.com/
Mathil Kinderopvang https://mathil.nl/
Mijn Kinderopvang https://www.mijn-kinderopvang.nl/
N
Gastouderbureau Noord https://www.gobnoord.nl/
Kinderopvang ’t Nest https://www.kinderopvanghetnest.nl/
Nanniesnetwork https://nanniesnetwork.nl/
De Nanny Bemiddeling https://nannybemiddeling.nl/
Nanny in Huis https://www.nannyinhuis.nl/
Nanny Service Nederland https://www.nannyservicenederland.nl/
Natuurlijk Elan Dagbesteding en Gastouderopvang https://www.natuurlijkelan.nl/
Nina.Care https://www.nina.care/nl/
The Nanny Co. https://thenannyco.nl/
O
Gastouderbureau OOK https://gastouderbureau-ook.nl/
Gastouderbureau Oostnederland https://www.oostnederlandregelt.nl/
Op de kleintjes letten Gastouderbureau https://www.opdekleintjesletten.nl/
Op d’n Buiten https://opdnbuiten.nl/
Oppascentrale de Langstraat https://www.deoppascentrale.nl/
P
Christelijk Gastouderbureau Parelopvang https://www.parelopvang.nl/
Christelijk Gastouderbureau Pompidoe https://www.gastouderbureau-pompidoe.nl/
Christelijk Kinderdagverblijf Prinsen en Prinsessen https://prinsen-prinsessen.nl/
Gastouderbureau Parbédie https://www.parbedie.nl/
Gastouderbureau Pinkeltje http://www.gastouderbureaupinkeltje.nl/
Gastouderbureau Pippi https://www.gastouderbureaupippi.nl/
Gastouderbureau Pollewop https://www.gastouderbureaupollewop.nl/
Parento Gastouderbureau https://parento-gastouderbureau.nl/
Pekenios https://pekenios.nl/
Provinciaal Gastouderbureau https://www.provinciaalgastouderbureau.nl/
R
Gastouderbureau Roodkapje https://www.gastouderbureauroodkapje.nl/
Gastouderbureau Roos https://www.gastouderbureauroos.nl/
Gastouderbureau Rosmalen https://www.gobrosmalen.nl/
Rivierenkind Gastouderbemiddeling https://www.rivierenkind.nl/
De Roef Kindercentra https://deroef.wixsite.com/kindercentraderoef
S
Gastouderbureau de Speelgarage https://despeelgarage.nl/
Gastouderbureau Snoesje https://www.gastouderbureausnoesje.nl
Gastouderbureau Solo Bambini https://www.solobambini.nl/
Gastouderbureau Stappertje https://stappertje.nl/
Gastouderbureau Sweet Home Zeeland https://www.sweethomezeeland.nl/
Kinderopvang Samen CreaCtief https://www.samencreactief.nl/
Kinderopvang Solidoe https://solidoe.nl/
Sammy en Kids https://www.sammyenkids.nl/
Skar https://www.skar.nl/
Skid Kinderopvang https://skidkinderopvang.nl/
SKSG https://www.sksg.nl/
Smartkids https://www.smarttkids.nl/
Spring Kinderopvang https://www.spring-kinderopvang.nl/
T
Gastouder Thuis-in-opvang https://www.thuis-in-opvang.nl/
Gastouderbureau Thuis van Huis https://www.thuisvanhuis.net/
Gastouderbureau Tiqui https://www.gastouderbureautiqui.com/
Gastouderbureau Tiskidz https://tiskidz.nl/
Gastouderbureau Tobi https://gastouderbureau-tobi.nl/
Gastouderbureau Toppie https://www.gobtoppie.nl
Gastouderbureau Triangel https://mijntriangel.nl/
Kinderdagverblijf Tik Tak https://www.kdvtiktak.nl/
Take-Care  Gastouderservice https://www.gastouderservice-takecare.nl/
Tante Muis https://tantemuis.nl/
Tante Vroesh https://tantevroesh.nl/
V
Gastouderbureau de Veenborg https://deveenborg.nl/
Gastouderbureau de Vlinder https://de-vlinder.nl/
Gastouderbureau het Vangnet http://www.hetvangnet.nl/
Gastouderbureau ’t Vlindertje https://gastouderbureau.vlindertje.nl/
Gastouderbureau Vanhartelief https://www.vanhartelief.nl/
Gastouderbureau Velizo https://www.velizo.nl/
Gastouderbureau ViaViela https://www.viaviela.nl/
Gastouderbureau Villa Kroost https://www.villakroost.nl/
W
Gastouderbureau W-care https://www.w-care.nl/
Gastouderbureau Welkom Kind M&W Brabant https://www.welkomkind.nl
Gastouderbureau Wikadie https://gastouderbureauspijkenisse.nl/
Wen’s Gastouderbureau https://www.wensgastouderbureau.nl/
X
XXS Kinderopvang https://www.xxskinderopvang.nl/
Z
Gastouderbureau Zandbak https://gobzandbak.nl/
Gastouderbureau Zebra https://www.gobzebra.nl/
Zowiezo https://zowiezo.nu/